MÖBLER / Bord / Lampbord 16229176
nr 1622 9176
Lampbord
Ett par, Gustaviansk stil, mahogny, mässingsdekor. Bredd: 52 cm, djup: 32 cm, höjd: 52 cm
Kondition: slitage, skador
Utrop:
800 kr
Såld:
300 kr
måndag 27 maj 2024
kl 19:55:22
27/5 19:50:22
Den Gustavianska stilen